Julia Maciocha

Prezeska Fundacji

julia.maciocha@paradarownosci.eu

Alicja Hadam

Partnerzy, sponsorzy, artyści

alicja.hadam@paradarownosci.eu

Robert Miroszewski

Media, IT

robert.miroszewski@paradarownosci.eu

Julia Pałejko

Koordynacja wolontariatu

julia.palejko@paradarownosci.eu

Helena Gil

Koordynacja wolontariatu

helena.gil@paradarownosci.eu

Adam Szczęsny

Rekrutacja wolontariatu

adam.szczesny@paradarownosci.eu

Beata Antos

Skarbniczka, Piknik Równości

beata.antos@paradarownosci.eu

Tristan Gines Woźniak

Tydzień Równości

tristan.wozniak@paradarownosci.eu

Dominika Czarnowska

Komitet Honorowy

dominika.czarnowska@paradarownosci.eu

Andrzej Słodyczka

Social media

andrzej.slodyczka@paradarownosci.eu

Skontaktuj się z Wolontariatem

Wybierz temat:

Fundacja Wolontariat Równości

ul. G. Morcinka 20/4
01-499 Warszawa
kontakt@paradarownosci.eu
KRS: 0000413688
REGON: 146040696
NIP: 522-299-51-09

Numer konta bankowego:

mBank 72 1140 2004 0000 3902 7474 7537